newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У прокуратурі не вбачають у діях глави району-антисеміта нічого протиправного

У прокуратурі не вбачають у діях глави району-антисеміта нічого протиправного

Прокуратура Хмельницької області не вбачає у антисемітських висловлюваннях голови Волочиської райдержадміністрації Ігоря Добжанського ніяких протиправних дій, які порушують КК України. Про це в інтерв’ю "Обозревателю" заявила прес-секретар прокурора області Лілія Куцюк.

"Ми добре вивчили інформацію та аудіозапис у всіх ЗМІ, де він був поширений. Але підстав відповідно до ст. 161 КК України у порушенні кримінальної справи проти голови району не бачимо", - каже Куцюк.

Та додає, що відповідно до ст. 7 Закону України про звернення громадян, звернення народних депутатів було направлено до голови Хмельницької облради цілком законно.

"Ми направили голові облдержадміністрації це звернення, бо він уповноважений дати оцінку діям свого підлеглого, яким являється голова Волочиської райдержадміністрації. Коли він вже проведе перевірку, то надасть безпосередньо відповідь народним депутатам, які писали це звернення", - стверджує прес-секретар.

Видео дня

Нагадаємо, на сайті партії УДАР з'явився аудіозапис розмови між головою Волочиської райдержадміністрації Ігорем Добжанським та подружжям Клімових - місцевих бізнесменів, представників партії УДАР, у якій голова району дозволяє собі антисемітські висловлювання і стверджує, що й після виборів він залишиться на своєму місці. Ударівець Володимир Клімов в інтерв'ю "Обозревателю" заявив, що після того, як він оприлюднив цей запис, почали передавати вітання від шефа.

Між тим, як заявив в інтерв’ю "Обозревателю" керівник пресс-служби МВС Володимир Поліщук, в КК України є відповідна стаття, яка перебачає покарання за антисемітизм.

У ПР такий вчинок їх представника засудили та заявили, що місцевий осередок має з цим розібратися.