newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Андрей Рымарук
Андрей Рымарук
Бывший военный разведчик, сотрудник фонда "Повернись живим"

Блог | В следующий раз кара небесная от "турецких авиалиний" будет настоящей

В следующий раз кара небесная от 'турецких авиалиний' будет настоящей

Плохая ракета или четкий план?

Видео дня

26 октября – исторический день в истории войны.

Впервые был применен беспилотный ударный комплекс Bayraktar TB2, который в армии шутливо называют "Турецкими авиалиниями"))) Мы долго ждали этого, с момента поставки и тренировочных полетов на полигонах во время учений, где были произведены первые выстрелы.

Следует отметить, что Bayraktar TB2 нанес не превентивный удар, не удар с целью полного уничтожения противника, что очень четко видно видео.

Далее текст на языке оригинала.

Забігаючи наперед, дам відповідь всім критикам Bayraktar, які розривають інформаційний простір. Мовляв, за наші гроші купили щось незрозуміле, яке стріляє петардами. Увага! Постріл був зроблений одною з навчальною кумулятивною ракетою типу МАМ-С, які ДК "Укрспецекспорт" на початку 2021 закупив для ЗСУ.

Чому саме нею, а не більш потужною бойовою?

Більш ніж впевнений, що Головнокомандувачу ЗС України Валерію Залужному таке рішення далось важко і воно, як на мене, було кращим. Це був гуманний характер дій, який припинив ворожий обстріл малою кров’ю, продемонструвавши довгоочікувані можливості.

По-перше: це позбавить РФ простору для маневру на дипломатичній арені та не дозволить робити гучні емоційні заяви, щоб підвищити градус бойових дій. Саме цього вони намагались досягти, педалюючи в інформаційному просторі фейки про захоплене село та сотні взятих в полон громадян росії.

По –друге: в інформаційному полі це пояснить, чому удар був слабкий, одразу відкинувши всі можливі маніпуляції росіян з цього приводу, орієнтовані саме на "заспокоєння" бойовиків та цивільного населення, нібито це не дієва зброя.

Одночасно, опираючись на інформацію нашої розвідки, деморалізація противника пройшла на вищому рівні. В телефонних розмовах бойовиків, окрім страху та істерики, більше нічого не чути. Звісно, лунають варіанти артилерійських обстрілів позицій ЗСУ тільки вночі, але й це не спрацює. Тому що Bayraktar TB2 просто ідеально працює в темну пору доби.

Та й наступного разу кара небесна від "турецьких авіаліній" буде справжньою, бойовою.

Тим більше – не Bayraktarом єдиним. На інших ділянках фронту ворог до сих пір не може зрозуміти, за яких обставин безслідно загинуло троє бойовиків та від чого був знищений Урал, який перевозив 122 мм кумулятивні та осколочно-фугасні снаряди. Або, до прикладу, згорів склад боєприпасів.

І це тільки початок не менш потужної волонтерської допомоги.

Якщо ви з нами і вам імпонує саме такий перебіг подій на тимчасово-окупованій території, переходьте на сторінку фонду Повернись живим та за вказаними реквізити допомагайте нам робити армію сильнішою. Пам’ятайте! Допомога армії – це найкраща інвестиція у власну безпеку.

Лайк, шер і не зупиняємось на досягнутому.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...