newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

В антикорупційному органі розпочався переполох і паніка - Поляков

9,3 т.
В антикорупційному органі розпочався переполох і паніка - Поляков

НАБУ намагається "сховати" слідчого, якого підозрюють у фальсифікації матеріалів справи проти нардепа Полякова.

Видео дня

Як стало відомо кілька тижнів тому, Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук відкрив справу проти детектива Національного антикорупційного бюро України за фальсифікацію у цій гучній справі.

Сьогодні Максим Поляков на своїй сторінці в ФБ повідомив, що НАБУ намагається "сховати" можливих ключових фігурантів справи про фальсифікації, зокрема, детектива НАБУ Полькіна К.К.

Раніше Поляков повідомляв, що саме цей співробітник антикорупційного бюро навмисне сфабрикував зміст стенограми, яка покладена в основу матеріалів досудового розслідування як доказ скоєння інкримінованого Полякову злочину.

Народний депутат стверджує, що з достовірних джерел, а саме від одного з порядних детективів НАБУ, йому стало відомо про таємну нараду, яку за дорученням Артема Ситника провів екс-керівник Другого підрозділу детективів Головного підрозділу Борис Індіченко.

"Індиченку поставлено завдання провести нараду і вигадати, яким чином приховати від доступу правоохоронних органів детектива НАБУ Полькіна К.К., який фальсифікував матеріали у кримінальному провадженні." - пише Поляков.

Він підкреслює, що "Найближчим часом, детектива Полькіна можуть заарештувати. Враховуючи, даний факт, це стане ключем до відкриття незаконних методів роботи і корупції в НАБУ. Тому в антикорупційному органі й розпочався переполох і паніка". Поляков стверджує, що під час наради в НАБУ розглядались варіанти відправки Полькіна у тривалу відпустку, на навчання на кордон або на лікарняний терміном до року, аби його неможливо було допитати, довести факти фальсифікації і притягнути до відповідальності.

"Маємо нагоду спостерігати за колапсом НАБУ, адже даний орган, в особі окремого детектива, відверто сфальсифікував матеріали кримінального провадження і наразі намагається приховати свого працівника від правоохоронців, таким чином уникнувши відповідальності за свої злочини", резюмує Максим Поляков.

Народний депутат офіційно звернувся до Генпрокурора Юрія Луценка із проханням "в межах повноважень, перевірити, які завдання сьогодні було поставлено екс-керівником Другого підрозділу детективів Головного підрозділу Індіченком Б.В. щодо можливого переховування детектива Полькіна К.К."