УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Суддя-хабарник "отримав" ще одну справу

2,0 т.
Суддя-хабарник 'отримав' ще одну справу

У Львові проти судді Залізничного районного суду міста, якого СБУ затримала на хабарі, порушено ще одну кримінальну справу. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Видео дня

Зокрема, під час розслідування кримінальної справи, співробітниками СБУ встановлено ще один факт хабарництва, вчинений цим суддею. У листопаді 2010 року суддя за винесення рішення на користь відповідача у цивільній справі про розірвання шлюбу отримав від останнього «грошову винагороду» в розмірі 2400 грн.

За матеріалами СБУ стосовно вищевказаного судді Генеральною прокуратурою порушена додаткова кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України. На даний час підозрюваний у хабарництві суддя відсторонений від виконання обов’язків, до нього застосований запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Як повідомлялось раніше, 16 лютого цього року працівники СБУ затримали суддю Залізничного району Львова у його робочому кабінеті після одержання ним від посередника хабара в розмірі 400 тисяч гривень за винесення вироку без позбавлення волі підсудного. Стосовно вказаного посадовця була порушена кримінальна справа за ч.3 ст.368 (одержання хабара в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.