УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Виталий Дейнега
Виталий Дейнега
бывший заместитель минстра обороны Украины, основатель фонда "Повернись живим"

Блог | Полонені часто добре "оброблені" і зламані психологічно

Полонені часто добре 'оброблені' і зламані психологічно

Вірю в те, що частина людей, яких впіймали наші військові на Донбасі, не хочуть повертатися туди назад. Але через них може зірватися обмін, бо та сторона не захоче визнавати, що люди там жити не хочуть. "ЛДНР" же вважають себе молодою перспективною республікою і відповідно це може послужити причиною проблем.

Читайте: Никому нет дела до проблем в Украине

Щодо самого обміну полоненими, то арифметично, можливо, цифри і не дуже правильні, але з військової точки цей обмін того вартий. Особливо якщо загадати, у яких умовах знаходься там наші полонені. А ми якщо треба буде – наловимо їх ще.

Читайте: Чужая власть в обмен на свою

Так само не думаю, що Росія в цьому обміні може повернути Україні наших політв’язнів. Вони ув’язнені вже Росією, а вона свої помилки визнає дуже важко. І взагалі людей, яких нам готові віддавати – часто гарно оброблені і зламані психологічно. Це люди, яким сильно промили мозки. Можете по Савченко подивитись наслідки того, що з людьми відбувається і на окупованому Донбасі, і в Росії. От коли вони її вже підрихтували повністю – тоді і відпустили. Так само й інших не будуть відпускати, поки не поламають. А у нас буде важка і довга робота.

Підписатись на ФБ Віталія Дейнеги можна тут.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...