Людина Косюка стріляє у людей, які їй не подобаються

Людина Косюка стріляє у людей, які їй не подобаються

Знайомтесь, це Бездітний Віталій Володимирович, йому 39 років.

Віталій колись працював у міліції. Був звільнений в 2006 році.

Пішов працювати у приватні охоронні структури. Зараз працює консультантом по безпеці в холдингу "Миронівський хлібопродукт".

У Віталія є хобі - він любить стріляти у людей, які йому не подобаються.

Наприклад, якщо йому здалось, що його хтось підрізав на дорозі, він не мириться з цим, а може наздогнати того водія та вистрілити йому прямо у вікно автомобіля із вогнепальної зброї.

Видео дня

Все як на Дикому Заході США у середині-кінці 19-го сторіччя, за винятком того, що замість коней - автомобілі.

Людина Косюка стріляє у людей, які їй не подобаються
Людина Косюка стріляє у людей, які їй не подобаються
Людина Косюка стріляє у людей, які їй не подобаються
Людина Косюка стріляє у людей, які їй не подобаються

Так, 11.04.2020 року приблизно о 19 год. 48 хв. Бездітний Віталій Володимирович, рухаючись на власному транспортному засобі марки "Рендж Ровер" по Набережному шосе в місті Києві побачив як, на його думку, водій транспортного засобу марки БМВ, під керуванням громадянина Б., при зміні смуг рядності вправо, здійснюючи поворот на міст "Метро" в м. Києві, не надав йому перевагу в русі прямо, після чого Бездітний на з’їзді з мосту Метро в напрямку пр-ту Броварського в м. Києві наздогнав автомобіль марки БМВ д.н.з. АА0666 ХЕ під керуванням Б. із заздалегідь заготовленого невстановленого предмету, бажаючи настання наслідків у вигляді нанесення тілесних ушкоджень Б., пошкодив праве скло передніх дверей транспортного засобу марки БМВ.

Сам громадянин Б. не постраждав - куля пройшла мимо.

Але ми можемо собі уявити, щоб сталося, якщо б він отримавши кулю в голову, втратив свідомість і втративши керування міг би збити або врізатись в когось.

Патрульна поліція спрацювала миттєво і вже в 21.00 Рендж Ровер був зупинений, а водій Віталій Бездітний - затриманий за підозрою у вчиненні злочину.

Під час проведення обшуку автомобіля марки "Рендж Ровер" працівниками поліції вилучено: предмет схожий на пістолет, 13 предметів схожих на набої, 1 предмет схожий на набій 9мм, розкладний металевий предмет схожий на телескопічну палицю (дубинку), предмет схожий на ніж, предмет схожий на гвинтівку№16-Р6307.

12.04.2020 Бездітний Віталій Володимирович затриманий в порядку ст.208 КПК України.

12.04.2020 Бездітного Віталія Володимировича повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.296 КК України.

Поки що йому пред’явлено звинувачення у хуліганстві з використанням зброї, але якщо під час слідства виявіться, що його постріл міг бути смертельним для громадянина Б, то звинувачення може бути перекваліфіковано на статтю 115 – замах на навмисне вбивство.

Суд по обранню міри запобіжного заходу почався о 15.00 у Дніпровському районному суді.

Суддя – Андрій Віталійович Курило.

Прокуратура та поліція вимагає від суду обрання Бездітному Віталію Володимировичу запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави!

Чекаємо на справедливе і законне рішення суду, з урахуванням того, що Віталій Бездітний рік тому вже стріляв в іншого водія в травні 2019, але досі не поніс за це покарання.

По цьому питанню за моїм дорученням проводиться перевірка.

Всі повинні бути рівними перед Законом.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.