newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Спростування недостовірної інформації

1,2 т.
Спростування недостовірної інформації

16 березня 2011 року о 5:10 на Інтернет-сайті www.obozrevatel.com (адреса розміщення: https://www.obozrevatel.com/crime/ulyanovskij-rajon-razocharovanie-vlastyu.htm) в рубриці – "Новости: Криминал" була розміщена стаття під назвою "Ульяновский район – разочарование властью", автором якої є - Шарій Анатолій Анатолійович.

Видео дня

Фігурант публікації Кучер Іван Васильович - Голова Ульяновської районної державної адміністрації Кіровоградської області звернувся до суду з позовом про захист честі, гідності й ділової репутації особи, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної (немайнової) шкоди.

В зв’язку з цим редакцією Інтернет-видання "Обозреватель" було прийнято рішення про проведення додаткового журналістського розслідування для перевірки викладеної в опублікованому матеріалі.

Під час перевірки було встановлено, що відомості, які були поширені відносно Кучера Івана Васильовича в статті під назвою "Ульяновский район – разочарование властью" не знайшли свого підтвердження і визнаються редакцією такими, що не відповідають дійсності.

Редакція приносить вибачення за непрофесійні дії свого працівника.

Вказана публікація обговорена на засіданні Редакційної колегії. Вжиті організаційні заходи реагування, а автор статті Шарій Анатолій Анатолійович наказом керівника 25.01.2012 року звільнений з займаної посади.