Дітям ніхто не допоміг: стали відомі жахливі подробиці трагедії у Києві

34,1 т.
квартира, у якій були закриті діти

Сусіди горе-матері, яка у Києві залишила самих в квартирі малолітніх дітей на 9 днів, що призвело до трагедії, весь час чули дитячий плач і викликали поліцію, але двері квартири їм не відкрили, тому правоохоронці поїхали.

Видео дня

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

"Сусіди чули плач дітей щоранку і щовечора. Говорять, що навіть викликали поліцію, але на прохання двері у квартирі ніхто не відчинив, і поліція поїхала. Про те, що діти закриті в квартирі, знала і їх бабуся. Вона навіть приносила їм їжу, але не змогла зайти в квартиру. Повернулась додому..." – повідомив Кулеба.

За його словами, хлопчик помер з голоду 3 грудня, а дівчинка була зачинена з мертвим братиком до 6 грудня.

"Зараз дівчинка знаходиться у важкому стані у реанімації... На цю годину відомо, що у неї вже почали відмовляти органи", - підкреслив чиновник.

Він розповів, що у 20-річної жінки (її звуть Влада. - Ред.) є ще одна маленька дитина.

"Минулої зими у Влади з'явилося нове кохання, а наприкінці жовтня - нова дитина. Яка, до речі, від народження проживає у квартирі тата. Доглядає за малюком прабабуся дитини", - написав Кулеба.

Як повідомляв "Обозреватель", у Києві 20-річна жінка залишила малолітніх дітей одних в квартирі на 9 днів, в результаті хлопчик помер, а дівчинку у важкому стані госпіталізували в лікарню.

УСІ НОВИНИ КИЄВА