"Звезда" российского телевидения, который уничтожал русских оккупантов на Донбассе

'Звезда' российского телевидения, который уничтожал русских оккупантов на Донбассе

"Звезда" российского телевидения, командир добровольной штурмовой группы Александр Медведь. Россияне со страхом показывают, как "Медведи" уничтожают русских оккупантов на Донбассе.

Далее текст на языке оригинала

Олександр - кадровий військовий, понад 10 років прослужив у лавах ЗСУ, на 3-му арсеналі Повітряних сил, дослужився до старшого сержанта, але з початком війни почав подавати рапорти на фронт, і нарешті домігся зачислення у склад зведеного загону Повітряних сил "Дика качка", яке займало позицію "Зеніт" біля Донецького аеропорту. 23 березня 2015-го року російський танк в черговий раз обстріляв "Зеніт". Солдат Юрій Савицький загинув на місці, а Олександра дуже важко поранило, він вижив дивом, став інвалідом війни. Йому хотіли дати інвалідність 1-ї групи, але він вирішив помститися ворогу, і домовився з лікарями, щоб йому дали 2-гу групу, щоб залишити можливість воювати у складі ЗСУ. Але з такими важкими пораненнями це виявилось неможливим. І тоді Олександр створив свій добровольчий загін. І під командуванням сержанта Повітряних сил, який в душі є справжнім Воїном, добровольці провели велику кількість штурмових бойових операцій, із багатьма десятками знищених ворогів, зафіксованих на відео та фото, з багаторазовим заходом на ворожі позиції та контактами на коротких дистанціях. Зараз Олександр продовжує дуже важливу волонтерську службу на фронті.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...