УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Катерина Яресько
Катерина Яресько
Активист ГО "Автомайдан-Харьков", волонтер

Блог | Зазнало аварію судно, що доставило в окупований Крим турбіни SIEMENS

Зазнало аварію судно, що доставило в окупований Крим турбіни SIEMENS

БІЛЯ КЕРЧІ ЗАЗНАЛО АВАРІЇ СУДНО, ЯКЕ В ЛИПНІ 2017 ДОСТАВИЛО В ОКУПОВАНИЙ КРИМ ТУРБІНИ "SIEMENS"

Ми знаємо, що 08 вересня 2018 в опору мосту в Керченській протоці врізався жовто-блакитний плавкран, побудований на Севморзаводі до окупації. Але в цей день сталася ще одна морська подія, не менш знакова.

В цьому ж районі зазнало аварії ще одне судно, буксир "Шквал", його віднесло з порту Тамань до кримського узбережжя. Буксир заливало водой, екіпаж з 7 чоловік покинув судно й пересів на плот, який сильним вітром потягнуло у відкрите море. Їх підібрало судно "Сарич", яке здійснює регулярні перевезення піску та цементу в закриті кримські порти, а "Шквал" сів на мілину поблизу миса Такіль. Екіпаж було доставлено в Керч, постраждалих нема.

В наших дослідженнях цей буксир зустрічався, саме він незаконно діставив в окупований Крим турбіни SIEMENS та інше електротехнічне обладнання для севастопольської ТЕС. Тоді цим судном управляла компанія Совфрахт.

Читайте: Новости Крымнаша. Крым наш, а вы не наши

За сьогоднішніми даними буксир "Шквал" належить компанії "Нева-чартер", яка навіть на своїй сторінці розмістила фото з генераторами, що були доставлені в окупований Крим їх судном.

http://neva-charter.com/index.html

Схоже, що це було ще одне попередження. Справедливість як вона є.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...