Атака авиабазы в Крыму готовилась в 2016 году: был уничтожен командир спецназа ФСБ

1 минута
119,4 т.
Атака авиабазы в Крыму готовилась в 2016 году: был уничтожен командир спецназа ФСБ

Шість років тому, 6-8 серпня 2016 року, диверсійна група спецназу ГУР МО на чолі з Кирилом Будановим здійснила ризикований рейд у Крим з метою атаки авіабази ЗС РФ у Джанкої. На жаль, російські спецслужби дізнались про проведення операції, і зробили спробу захопити украінських диверсантів. Підірвати російські гелікоптери не вдалось, але при спробі захопити групу Буданова будо знищено командира спецназу ФСБ в Криму, під час пошукової операції загинув ще один російський десантник. Буданов при підготовці рейду дав наказ бійцям не здаватись в полон ні за яких обставин, і при загрозі захоплення підірвати себе гранатою або міною. Українська диверсійна група зуміла успішно прорватись зворотнім шляхом до своїх.

Тоді удар по авіабазі виконати не вдалось, але можливість успішних диверсій на базах в Криму попри щільну оборону російських силовиків було доведено на практиці.

Ось так виглядали украінські диверсанти під час підготовки до рейду. Самий худий на знімку - командир.

Видео дня
Атака авиабазы в Крыму готовилась в 2016 году: был уничтожен командир спецназа ФСБ


Це було не зовсім вдале планування, надмірний ризик загибелі, але безсумнівно це запам’ятається як справжній подвиг та героїзм. За який Буданов тоді отримав заслужений орден За Мужність.

Є що згадати і сьогодні. 

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...