Россияне должны знать: легкой прогулки до Киева у них не выйдет

2 минуты
53,7 т.
Россияне должны знать: легкой прогулки до Киева у них не выйдет

Посольства некоторых стран НАТО готовят эвакуацию части сотрудников из Украины, сообщили CNN и Bild. Это необоснованное и преждевременное решение, по моему мнению

Цель Путина – заставить руководство Украины, украинское общество и западных союзников отказаться от вооруженного сопротивления агрессии на Донбассе, прекратить стрелять и тем самым де-факто признать оккупацию Донбасса и Крыма. Ради этого Россия угрожает началом боевых действий против Украины за пределами Донбасса.

НАТО, по словам сотрудников посольств, располагает информацией о нескольких сценариях давления Путина на Украину. Одним из сценариев является большая война и проведение полномасштабной военной операции на Донбассе и других пограничных областях Украины – как наиболее радикальный вариант действий.

Видео дня

Конечно, это лишь один из сценариев, причем наиболее радикальный сценарий, который НАТО пытается предупредить политическими средствами, санкциями и поставками оружия. Но такая вероятность рассматривается, и именно из-за этого предполагаемого риска на определенный период якобы ограничивается количество лиц, подлежащих обязательной эвакуации.

Далее текст на языке оригинала.

Під час проведення великого наступу Росія, за даними розвідки НАТО, розглядає варіант знищення стратегічних об'єктів України - вузлів енергопостачання та зв'язку, в тому числі у великих містах.

Евакуація частини співробітників та родин не означає, що повномасштабна війна обов'язково почнеться. НАТО докладає значних зусиль, щоб цей сценарій унеможливити. Саме з цим пов'язані позапланові екстренні поставки нових партій зброї. Багато робиться, щоб продемонструвати росіянам катастрофічні наслідки їхнього вторгнення, і це має великий вплив на ситуацію. Сучасна війна - це війна нервів.

Якщо ворог хоче примусити нас припинити спротив, ми маємо ефективно показати, що спротив не припиниться.

Ми розуміємо, що ніякої прогулянки до Київа у росіян не відбудеться навіть у тому разі, коли Росія піде на ризик повного розриву з демократичним світом та великих втрат у боях. Удари по інфраструктурі України будуть мати важкі наслідки, але не припинять спротив.

Скажу, наприклад, що я особисто не вивожу свою родину нікуди, не бачу зараз ніяких підстав. Буду залишатись у Києві, оформлююсь до лав ТРО на випадок надзвичайних ситуацій у своєму районі. А на випадок великого вторгнення в мене зарезервоване місце та спорядження у розрахунку в одному з наших діючих добровольчих підрозділів, який буде активно застосовуватись - щоб можна було повідомляти читачам про новини боротьби з окупантами якомога скоріше. Тому мені здаються дії дипломатів НАТО передчасними, хоча я і розумію їх занепокоєння. Але сподіваюсь, що такої евакуації не відбудеться.

Впевнений, що у нас був та є тільки один спосіб зупинити агресора - показати готовність до ефективного спротиву на всіх рівнях. Кожен має зробити те, що потребує наш громадянський обов'язок. А наші партнери по НАТО зараз найкраще можуть запобігти війні завдяки рішучій політичній підтримці, посиленню санкцій проти РФ та додатковим поставкам озброєння для оборони України. Підготовка до ефективного спротиву підвищує ціну та ризики для Путіна, і чим вище наша організованість, тим менш вирогідно, що Росія ризикне наступати.

Ми зможемо себе захистити, Донбас та Крим будуть звільнені, шантаж Путіна обов'язково провалиться.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...