Вибухи в Калинівці: чотири версії

Вибухи в Калинівці: чотири версії

Вибухи на військових складах під Вінниччиною сталися не через халатність. Склади ракетно-артилерійського озброєння спорудили ще за часів Холодної війни. Вони так будувались інженерами, щоб у разі підриву одного зі складських приміщень, які залиті бетоном і взагалі спеціально підготовлені, не постраждали інші. А в Калинівці стався каскадний підрив і це можливо було зробити тільки сплановано. Тобто замінувати всі приміщення, а потім каскадно підірвати.

Видео дня

Друге. Говорять, що вибухи могли статися від недопалку. Але якби від недопалку можна було так легко запалити склади із артилерійським озброєнням, то в зоні АТО вже всі давно згоріли б. Артилерійське озброєння і артилерійський боєкомплект зроблений так, що без детонатора він просто так не вибухає. Це потрібно дуже сильно постаратися. Скільки разів перевозили його і навіть курили – нічого не вибухало. Сам боєкомплект так спроектований військовими інженерами, щоб унеможливити його самопідрив або підрив через недбалість і халатність.

Читайте:

Війна про себе нагадає

Третє. Елементарно подивіться на статистику. Калинівка - це четвертий склад, який вибухає за останній рік. Спершу вибухнув склад на Лівобережній Україні у Балаклеї, тепер вибухнув один із найбільших складів у Калинівці. Видно, що це відбувається систематично, а раніше такого майже не було. Вибухи почались перед війною, а ми вже тепер знаємо, що російська агресія була спланована заздалегідь. І зараз вже під час війни склади у нас вибухають систематично. Тільки за останні півроку є два випадки. Тому можна говорити про сплановану диверсію і можна виділити два типи ворога, кому це вигідно. Перший ворог – це Російська Федерація. Ми втратили стратегічний склад із артилерійським озброєнням і реактивними боєприпасами. І хто б що не казав із високого керівництва – це велика проблема. Російська Федерація намагалася останні півроку дискредитувати Україну для унеможливлення отримання нами озброєння країн НАТО і США. І ситуацію в Калинівці росіяни будуть використовувати для нашої дискредитації. Мовляв, подивіться які українці, у них вибухає склад за складом.

Читайте:

Кто не способен - выйти из строя!

Кому це ще могло бути вигідно? Є ще четверта версія. Крадіям, які в часи незалежності систематично грабували і перепродавали склади із озброєнням. А зараз їм вигідно, щоб ті склади вибухнули, аби вони могли списати все на диверсію.

Давайте все-таки дочекаємось версій слідства, але відразу можна сказати, що вибухи сталися не через халатність.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...