Ви справді хочете знати, хто замовив Гандзюк і Гонгадзе?

Ви справді хочете знати, хто замовив Гандзюк і Гонгадзе?

Я так розумію, що акцій під гаслом: "хто замовив Георгія Гонгадзе?" ми не побачимо. Чому це резонансне вбивство, в якому так і не названо замовника, не вважається незакінченою справою, в якій "влада прикриває своїх". Зараз будь-кого, хто нагадує про імітацію правосуддя в цій справі, шельмують чи не маргіналом. "Це ж коли було!", шикають "шукачі справедливості". І разом з їхніми споконвічними ворогами- владцями одразу ж ідуть втамовувати "жагу до правди" на VIP-вечірки.

Дивно, але колективне YES єднає всю українську активістську рать і з паном генпрокурором, і з паном міністром, і з паном президентом. Чомусь там - в кулуарах - нема флешмобів із дизайнерськими зображеннями загиблого журналіста та вимог піти у відставку, тому що так і не має відповіді на запитання: "Хто замовив Георгія Гонгадзе?". Всім все подобається. І компанія, і атмосфера взаєморозуміння, і фуршет.

Видео дня

Ви справді хочете знати, хто замовив Гандзюк і Гонгадзе?

Тому я не вірю у щирість намірів, як не вірю і у "об‘єктивні обставини", які заважають створити в Україні систему правосуддя. Тому що тут немає ніяких "сторін", де з одного боку порядні чесні громадяни, а з іншої "вурдалаки на службі режиму". Тут є слабка держава, відсутність контролю Центру за периферією, феодально-кланова модель управління, які прикриваються імітаційною боротьбою за все хороше проти всього поганого.

Україна не має прошарку вірних, які б чітко усвідомлювали, що українство накладає на них обов’язки і необхідність дотримання принципів. Тут нема національних еліт, державників, породистих буржуїв, як чітко визначеного прошарку. А інтелектуали вже давно нарікали безпринципність "аполітичністю". Тут немає національної структури суспільства, а імперське робітник-селянин-інтелігент не працює. Але тут є такі як Катерина Гандзюк, якій було відмовлено навіть в статусі. Її називають "активісткою". Хоча вона була чиновницею - чесним та непідкупним регіональним владцем, представницею місцевої влади.

Ви справді хочете знати, хто замовив Гандзюк і Гонгадзе?

Їй відмовили навіть у цьому. За викривленою пропагандою "злочинна влада вбила громадську активістку" ховаються спроби не дати Катерині Гандзюк навіть після смерті закріпитися в уяві народу, якому вона служила, прикладом чесного українського політика, які докорінно відрізняються від тих "хай вже буде, адже він меценат".

Приховуючи, що Катерина не йшла на "болісні компроміси" і називала речі своїми іменами не де-небудь, а перебуваючи на державній посаді дуже непростого міста. У народу прямо зараз крадуть можливість побачити в ній взірець політика нової генерації, нового штибу, нової якості. Можливо для того, щоб не дати народитися надії, що такі політики, як вона можливі, що вони є, що не всі однакові і не всі продаються? Можливо. А може через намагання додати своєму лайт-активізму впливовості за рахунок справжніх борців із системою.

Ви хочете знати, хто замовив Гандзюк, Гонгадзе та десятки тисяч інших? Тих, хто іде у бій голіруч? Я думаю, ви знаєте. Всі ми знаємо. Їх замовили мародери, яким байдуже, хто переміг. Тому що вони годуються не з цього.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.