Скоро сам Янукович переїде до Європи

Скоро сам Янукович переїде до Європи

Те, що Інтерпол зніме з розшуку Януковича і його колишню команду - було досить очікуваним рішенням. Україна більш як за три роки так і не просунулася в цих кримінальних справах. Якби там була якась конкретика, обвинувачення, підозри, результати експертиз і докази, то на тлі цього зняття із розшуку Інтерполом дійсно було би дивним і незрозумілим.

Але на жаль у нас продовжується практика торгівлі кримінальними справами, заміни слідчих, що призводить до розвалу самої справи. На тлі цього це ще добре, що Інтерпол так толерантно відмовив. А могли б і у дуже грубій формі сказати те, що є поміж рядків.

Друга позиція – треба ще подивитися на початок процесу, коли генеральним прокурором був Махніцький. Ще тоді виникало чимало питань, які прізвища потрапили у список, а які ні. Якісь матеріали зникали, а інші навпаки долучалися. І тепер ми бачимо отакий сумний результат. Якби було бажання, то просування у цих кримінальних справах теж було би. А так дуже легко все перекласти на Інтерпол, мовляв, вони такі погані, заважають нашому слідству. Тільки слідства не видно, і в цьому проблема.

Видео дня

Є версії, що це Росія впливає на Інтерпол. Якщо це так, то де докази? Я, наприклад, не розумію, яким чином Росія може тиснути на Інтерпол. А то російський слід став дуже маніпулятивним. Дуже зручно у будь-яких гріхах звинувачувати умовний російський слід. У випадку із зняттям Януковича із розшуку Інтерполу – я такого сліду не бачу.

Тепер Янукович і вся ця компанія можуть вільно пересуватися територією Євросоюзу і наскільки я знаю, вони це вже роблять. Бувають у Відні, Брюсселі. У них там є рахунки, які ще до їх зняття із розшуку були розморожені. Тобто є з чого утримувати своє життя у Європі. Є купа нерухомості, яка теж розблокована. У них немає жодних обмежень для того, щоб жити у Європі, подорожувати, насолоджуватися життям, а ми тут і далі будемо продовжувати вести проти них кримінальні справи.

Власне, родини корупціонерів Януковича там і проживали, це тільки фігуранти кримінальних справ якийсь час переховувалися у Росії. Але тепер може відбутися воз’єднання родин корупційних кланів.

Єдине обмеження, вони поки не можуть в’їхати в Україну, бо тут їх і справді можуть заарештувати.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...