newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Роман Насиров
Роман Насиров
Украинский политик. Глава Государственной фискальной службы Украины. Президент Федерации дзюдо Украины

Блог | Після місяців свавілля детективів НАБУ ми добилися справедливості

Після місяців свавілля детективів НАБУ ми добилися справедливості

На жаль, шлях до правди дуже довгий, але його потрібно пройти повністю.

Видео дня

Після багатьох місяців свавілля детективів НАБУ нам нарешті вдалося досягти трохи справедливості.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура почала розслідувати справу про порушення детективами НАБУ адвокатської таємниці і свідомого незаконного прослуховування працівниками антикорупційного бюро конфіденційного спілкування між мною і моїми захисниками (одразу скажу, що так нічого цікавого не почули, але група детективів пішла на свідоме порушення закону).

Чекаємо реакціі департаменту ВБ НАБУ по іншим справам порушення законів детективами.

Читайте: Відкритий лист до керівника САП Назара Холодницького

Права і свободи людини та їх захист неможливі без інституту адвокатури. Адвокатська таємниця – це гарантія того, що кожен зможе захистити себе від свавілля і добитися справедливості. Невід’ємне право кожної людини відстоювати себе і правду.

Нові антикорупційні органи мали стати взірцем для нової правоохоронної системи в нашій державі. Проте замість боротьби з корупцією вони зайняті самопіаром; замість роботи - підробкою і маніпулюванням фактами, свідомим порушенням законів і звинуваченням когось, щоб виправдати свою бездіяльність та боротьбу один з одним.

Сподіваюсь на те, що ця справа стане початком кінця ганебної практики “кругової поруки”, коли правоохоронні органи не розслідують злочини своїх працівників, а практика їх незаконних дій перетворюється на норму.

Врешті решт, закон є закон. І він має працювати для всіх без виключення.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...