Люди добрі, допоможіть встановити чия це морда!

Люди добрі, допоможіть встановити чия це морда!

Люди добрі, допоможіть встановити чия це морда! Вчора активісти ГО "Стоп корупції" виявили незаконну точку видобутку піску на озері Миколайчик, Голосіївський район Києва. Викликали 102 та потім СОГ. Прокурор Голосіївського району пришвидшив водну поліцію. Техніку браконьєрів опечатали і почали готувати до вивозу на штрафмайданчик.

Вночі правоохоронці та представники "СтопКору" чергували на місці злочину. І от п‘ідїжджає Фольцваген Пассат з проблисковими маячками. Молодик за кермом представився працівником столичної прокуратури. Сказав, що він приїхав перевірити, що тут відбувається на особисте прохання прокурора Києва. Постійно запитував, що ми тут робимо і обіцяв "розібратись". Судячи з поведінки прибульца, склалося враження, що він перебуває під дією наркотичних речовин. Скоріше це був ніякий не прокурор, а "кришувальник".

Видео дня

Коли поліція почала пробивати номер автівки, "криша" знялась з місця. Виявилось такого номерного знаку ІІ0899МІ немає в базі. Намагаємось зрозуміти, що це було. Провсяк випадок зробимо запит в прокуратуру Києва. Але головне впізнати обличчя. Коли будемо знати ім‘я, далі все стане зрозумілим. Прошу репост!

Люди добрі, допоможіть встановити чия це морда!

Люди добрі, допоможіть встановити чия це морда!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.