Кримінальні зведення: 9 лютого скоєно понад 8 тисяч злочинів

705
Кримінальні зведення: 9 лютого скоєно понад 8 тисяч злочинів

Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 8 245 заяв про злочини. Вжитими заходами 3 225 із них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – два вбивства, чотири факти завдання тяжких тілесних ушкоджень, сім розбійних нападів, 44 пограбування та два факти незаконного заволодіння транспортними засобами.

Видео дня

За незаконне зберігання зброї затримано 40 осіб. У правопорушників вилучено три пістолети, чотири обрізи мисливських рушниць, 17 одиниць саморобної вогнепальної зброї, 700 грамів вибухівки та 869 набоїв.

За злочини в сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано дев’ять осіб, в яких вилучено 22,1 кілограма наркотичних засобів.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 29 320 осіб.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 19 підозрюваних осіб.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 57 дорожньо-транспортних пригод із потерпілими, у яких шість осіб загинуло та 65 – травмовано.

У місті Сімферополі 30 вересня минулого року на подвір’ї домогосподарства 49-річного приватного підприємця було знайдено мертвим з травмою голови 50-річного робітника за наймом. У результаті оперативно-розшукових заходів працівники міліції затримали двох безробітних раніше судимих місцевих жителів. Попередньо встановлено, що вони вночі 30 вересня минулого року на вулиці вказаного міста завдали смертельних тілесних ушкоджень потерпілому й викрали в нього два мобільні телефони.

В Устинівському районі Кіровоградської області 8 лютого у своєму будинку було знайдено мертвим із травмою голови 63-річного безробітного раніше судимого місцевого жителя. В результаті оперативно-розшукових заходів за підозрою в скоєнні вбивства працівники міліції затримали двох раніше судимих чоловіків, віком 28 та 22 роки. Попередньо встановлено, що вони ввечері 7 лютого, з метою крадіжки, зайшли до будинку потерпілого, заподіяли йому смертельні тілесні ушкодження, після чого з подвір’я викрали металеву драбину та газову плиту.

У Каховському районі Херсонської області 8 лютого на вулиці було знайдено мертвою з ознаками удушення 56-річну безробітну місцеву жительку. В результаті оперативно-розшукових заходів працівники міліції затримали 72-річного пенсіонера місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 7 лютого на вулиці задушив потерпілу під час сварки на ґрунті неприязних відносин.

У місті Мелітополі Запорізької області 5 лютого на вулиці було знайдено мертвим із ножовими пораненнями 28-річного безробітного раніше судимого мелітопольця. В результаті оперативно-розшукових заходів за підозрою в скоєнні вбивства працівники міліції затримали двох безробітних раніше судимих місцевих жителів, віком 21 та 18 років. Попередньо встановлено, що вони вранці 5 лютого на вулиці вказаного міста вбили потерпілого під час сварки та після спільного вживання спиртних напоїв.

У місті Прилуках Чернігівської області 8 лютого в квартирі 60-річного безробітного чоловіка було знайдено мертвими з ножовими пораненнями безробітних місцевих жителів, віком 46-річного та 43-річного. В результаті оперативно-розшукових заходів за підозрою в скоєнні вбивства працівники міліції затримали 37-річного безробітного жителя міста Прилуки. Попередньо встановлено, що він уночі 8 лютого в зазначеній квартирі під час сварки та після спільного вживання спиртних напоїв вбив потерпілих.

У місті Києві 8 лютого у результаті оперативно-розшукових заходів працівники міліції затримали громадянина сусідньої держави. Попередньо встановлено, що він 24 листопада минулого року, шляхом шахрайства, заволодів грошовими коштами акціонерного банку в сумі 100 тис. доларів США.

У Тарутинському районі Одеської області 9 лютого в результаті оперативно-розшукових заходів працівники міліції затримали безробітних місцевих жителів – двох братів, віком 30 та 22 роки та 19-річного громадянина сусідньої держави. Попередньо встановлено, що вони вночі 26 липня 2008 року проникли до будинку 25-річної безробітної жінки й відібрали в неї 9 450 доларів США й золоту каблучку.

У місті Єнакієвому Донецької області працівники міліції затримали 28-річного безробітного раніше судимого чоловіка, з будинку за місцем проживання якого вилучено 700 грамів вибухівки.

У місті Новому Роздолі Миколаївського району Львівської області працівники міліції затримали 47-річного безробітного жителя, у будинку за місцем проживання якого вилучено шість кілограмів марихуани.

В Автономній Республіці Крим працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили завідуючу науково-консультаційним пунктом вищого навчального закладу. Вона вимагала та отримала три тисячі гривень хабара від студентки цього навчального закладу за сприяння їй в успішному складанні іспитів. Підозрювану затримано. Міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання хабара) КК України.

У Львівській області працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили інспектора інспекції енергонагляду районної електромережі відкритого акціонерного товариства, котрий вимагав та отримав 20 тисяч гривень хабара від директора товариства з обмеженою відповідальністю за непритягнення його до адміністративної відповідальності за виявлені порушення правил користування електроенергією. Підозрюваного затримано. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара)

У Харківській області працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили директора приватного підприємства та приватного підприємця, котрі в 2009 році надали до відділення публічного акціонерного товариства неправдиві відомості щодо наявності заставного майна й незаконно отримали кредит на суму понад 2,9 мільйона гривень. Слідчим органами МВС порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.190 та ч.2 ст.366 (шахрайство й службове підроблення) КК України.