Кримінальні зведення: 14 лютого скоєно майже 7 тис. злочинів

774
Кримінальні зведення: 14 лютого скоєно майже 7 тис. злочинів

Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 6 869 заяв про злочини. Вжитими заходами 2 672 із них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – 2вбивства, 6 фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень, 9 розбійних нападів, 27 пограбувань та 2 факти незаконного заволодіння транспортним засобом.

Видео дня

За незаконне зберігання зброї затримано 25осіб. У правопорушників вилучено обріз мисливської рушниці, 12 одиниць саморобної вогнепальної зброї, гранату, 500 г вибухівки та 1 150 набоїв.

За злочини в сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 3 особи, в яких вилучено 7,7 кг наркотичних засобів.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 27 507 осіб.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 9 підозрюваних осіб.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 56 дорожньо-транспортних пригод із потерпілими, в яких 4 особи загинуло та 74 – травмовано.

У місті Запоріжжя 8 лютого на вулиці було знайдено в непритомному стані з ножовим пораненням грудей місцевого жителя, який невдовзі в лікарні помер. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано іншого місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 6 лютого в згаданому місті під час раптово виниклої сварки ножем заподіяв потерпілому вказане поранення.

У місті Київ 14 лютого до міліції по спецлінії “102” зателефонував невідомий. Він повідомив, що в одному з будинків закладено вибухівку. На час проведення обстеження евакуація не проводилася. Вжитими заходами встановлено, що це безпідставне повідомлення, з хуліганських спонукань, зробив житель одного з селищ Рахівського району Закарпатської області. Правопорушника затримано.

В одному з селищ Луганської області на вулиці затримано місцевого жителя, у якого вилучено 400 г вибухівки.

На Дніпропетровщині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили двох співробітників райдержадміністрації. Вони вимагали та отримали 5 тис. грн. хабара від місцевої жительки за сприяння їй у вирішенні питання щодо всиновлення дитини. Вищезгаданих співробітників райдержадміністрації затримано. Прокуратурою міста порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).

На Харківщині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили депутата однієї з міських рад. Він отримав 10 тис. грн. від місцевого жителя для подальшої передачі їх у якості хабара посадовим особам згаданої міськради за сприяння у працевлаштуванні його помічником депутата. Прокуратурою міста порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України (давання хабара).

У Чернівецькій області працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили співробітника районної ради згаданої області. Він у 2008 році, будучи головою однієї з райдержадміністрацій, видав дозвіл на відведення двох лісових ділянок (загальна площа 0,20 га) у межах курортної зони одного з селищ двом місцевим жителям, чим завдав збитків державі на загальну суму понад 200 тис. гривень. Співробітника районної ради затримано. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України (зловживання владою або службовим становищем й службове підроблення).