newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Кому ще дозволено займатися рейдерством в Україні?

1,3 т.
Кому ще дозволено займатися рейдерством в Україні?

Генеральний директор українській компанії ТОВ «ГМСІ» Олег Дрюков повідомив, що 21 березня 2011 року розпочалося рейдерське захоплення українськими представниками казахського «БТА БАНК» належного «ГМСІ» бізнес-центру «Євразія», розташованого в м.Києві, по вул. Жилянська, 75. Захоплення підготовлене за сприяння судових органів України та із застосуванням судового рішення, винесеного на підставі сфальсифікованих даних.

14 лютого 2011 року Господарський суд Києва порушив провадження у справі за позовом адвокатів юридичної компанії «Ілляшов та партнери», які є представниками АТ «БТА БАНК» (Казахстан), до ТОВ «ГМСІ» щодо стягнення 1 463 164 259 грн. штрафних санкцій за порушення ТОВ «ГМСІ» умов Договору застави корпоративних прав №07/354/z. між АТ «БТА БАНК» та ТОВ «Терра Кепітал» (правонаступником якого є ТОВ «ГМСІ»), укладеного на забезпечення договору кредиту від 25.04.2007 р. між АТ «БТА БАНК» Казахстан та компанією «FESTON LTD».

Видео дня

Договір застави корпоративних прав № 07/354/z за нібито невиконання якого подано позов є припиненим з 27.07.2008 року, після того як зобов’язання компанії «FESTON LTD» перед АТ «БТА БАНК» за Генеральним кредитним договором від 25.04.2007 р. припинилось внаслідок переведення боргу компанії «FESTON LTD» на компанію «Barlaston Holding S.a.r.l.». Угода про переведення боргу № ПД 08-21 від 27.07.2008р. укладена між «FESTON LTD», «Barlaston Holding S.a.r.l.» та АТ «БТА БАНК» (Казахстан). Також, на підтвердження припинення договору застави, АТ «БТА БАНК» вчинив дії по виключенню з Державного реєстру обтяжень частки в розмірі 100% в статутному фонді ТОВ «ГМСІ».

Ухвалою Господарського суду Києва від 15.03.2011р. в забезпечення позову накладено арешт на належну на праві власності ТОВ «ГМСІ» будівлю офісного центру «Євразія» за номером 75 (літ. А) по вулиці Жилянській в м.Києві, загальною площею 33422 м.кв., з передачею на відповідальне зберігання представникам Казахського АТ «БТА БАНК», можливість чого не передбачена діючим господарським процесуальним законодавством України.

На даний час керівництвом компанії «ГМСІ» на зазначену Ухвалу господарського суду Києва подано апеляційну скаргу, а адвокатами юридичної компанії «Ілляшов та партнери» вживаються заходи по заміні керівництва ТОВ «ГМСІ».

Розгляд справи по суті призначено суддею Господарського суду Києва О.Мандриченко на 17:00 22 березня 2011 року.

Директором ТОВ «ГМСІ» Олегом Дрюковим подано заяви до Генеральної прокуратури України, прокуратури м. Києва та прокуратури Голосіївського району м. Києва про порушення кримінальної справи за викрадення чужого майна, вчиненого організованою злочинною групою, а також за винесення завідомо незаконного судового рішення. відносно адвокатів юридичної компанії «Ілляшов та партнери» Трохимчука О.І. і Колесника О.І., а також судді господарського суду Києва О.В. Мандриченко О.В. , яким в забезпечення позову винесено незаконну Ухвалу про передачу офісної будівлі представникам Казахського АТ «БТА БАНК».