УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Горілчаний магнат і фанат Росії: чиї інтереси відстоюють харківські правоохоронці у справі "Росток Холдингу"

4,6 т.
Горілчаний магнат і фанат Росії: чиї інтереси відстоюють харківські правоохоронці у справі 'Росток Холдингу'

Сумнівне рішення про арешт майна "Росток-Холдингу" та передачу його "АРМА" ухвалив Харківський районний суд, хоча усі об'єкти компанії розташовані в інших регіонах. Представники групи "Росток" переконані — процесуальні дії невипадково перенесли до Харківської області. Власне, саме завдяки цьому рейдери і здійснили атаку, повідомляє "СтопКор"

Видео дня
Горілчаний магнат і фанат Росії: чиї інтереси відстоюють харківські правоохоронці у справі "Росток Холдингу"

"Ініціатор цього кримінального правопорушення, який зацікавлений в цьому кримінальному правопорушенні — громадянин Грибов Яків Семенович. Сам заявник Грибов в своїй заяві пише, що він не довіряє правоохоронним органам у місті Києві. Він не довіряє судам, які розташовані у місті Києві", — розповідає адвокат групи "Росток-Холдинг" Євген Білецький.

А тепер детальніше про вищезгадану персону: Яків Грибов — фактично власник відомого горілчаного бренду "Неміров" та великий прихильник Росії. Саме Яків Грибов написав заяву до поліції, у якій зазначив, що має претензії до власника "Росток-Холдингу" Віктора Купавцева. Після чого мало не усі правоохоронці країни почали захищати інтереси потенційного сепаратиста. Навіть СБУ.

Горілчаний магнат і фанат Росії: чиї інтереси відстоюють харківські правоохоронці у справі "Росток Холдингу"

За інсайдерськими даними "СтопКору", останній раз пан Грибов перетинав кордон із Білоруссю ще у березні 2017 року — в напрямку Росії. І назад до України людина із паспортними даними Якова Семеновича Грибова, громадянина України, не поверталася.

Ба більше, заяву на Купавцева Грибов писав особисто, влітку вже 2018 року, себто був на території України. І навіть був особисто присутній на допиті. Як це пояснити? Наявністю ще одного паспорта? Може, російського? Питання відкрите. Але саме завдяки цим діям на початку жовтня один із найбільших аграрних холдингів, що дає робочі місця і заробіток жителям Чернігівської та Сумської областей, зазнав рейдерської атаки. Нагадаємо, що тоді на бік рейдерів стали майже всі силові структури регіону, навіть із Харківської області.

Детальніше про тих, хто стоїть за цією зухвалою рейдерською атакою — у власному розслідуванні журналіста "Стоп Корупції" Наталії Дігтяр: