newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Брехня Мельниченко

Брехня Мельниченко

"Галантерейник і кардинал - це сила!" Це висловлювання жалюгідної людини з кіно про мушкетерів дуже пасує екс-майору Мельниченку. Різниця лише в тому, що наш галантерейник з президентської охорони втратив вічуття реальності і посварився з усіма можливими кардиналами. А галантерейник без кардинала - це вже не сила, це майже нуль. Але цей нуль вдає з себе якусь значущу величину. Як? За рахунок сварок з кардиналами, звичайно.

Микола Мельниченко намагається втягнути прокуратуру в дискусію, заявляючи, що буде позиватися проти відомства та особисто проти її керівника пана Пшонки. Та відразу виникає багато запитань. Чи була у Мельниченка підписка про невиїзд? Хто і чому забороняв виїзд, а потім відкрив зелений коридор колишньому екс-охоронцю Президента Кучми? І головне, чому саме тепер він ховається від слідства?

СБУ розслідує кримінальну справу, порушену стосовно Миколи Мельниченка за фактами розголошення державної таємниці, підроблення документів і перевищення влади та службових повноважень (ст. 328 ч.2, ст.358 ч.1 та ч.3 ст. 365 КК України)

Видео дня

Ще у серпні Генпрокуратура винесла постанову та заборонила Мельниченку виїжджати за межі України до закінчення досудового слідства у кримінальній справі. Про це майор прекрасно знав, але не знали журналісти.

Ось сканований фрагмент постанови прокуратури:

Після нетривалого мовчання інформаційний простір сколихнула заява адвоката Мельниченка про те, що невідомо з яких причин його клієнта не пустили до Польщі, де він планував брати участь у щорічному міжнародному економічному форумі у місті Криниця.

Джерело із прикордонної служби повідомило про те, що 7 вересня пан Мельниченко дійсно намагався поїхати з України. Але чинна постанова прокуратури його зупинила. Прикордонники його зсадили з потягу, про що був складений відповідний документ. Одну копію документа отримав Мельниченко, про це свідчить його особистий підпис.

Рішення про відмову в перетинанні державного кордону від 7 вересня 2011 року

Ще раз виїхати закордон, але тепер на машині, Мельниченко намагався два тижні потому. Прикордонники знову його зупинили та повернули до Києва, про це свідчить друге рішення прикордонників від 21 вересня. Це рішення Мельниченко також отримав.

Рішення про відмову в перетинанні державного кордону від 21 вересня 2011 року

Подивіться уважно обидва документи. В графі, де вказується документ, що посвідчує особу, вписані РІЗНІ СЕРІЇ ПАСПОРТУ. Про всяк випадок ми замалювали номери цих паспортів.

Цікаво, що напередодні своєї другої спроби втекти Микола Іванович планував провести для журналістів прес-конференцію в інформаційній агенції «УНІАН» на тему: «Чому Мельниченка обіцяє затримати міліція», проте детальна інформація з цієї зустрічі відсутня.

Служба безпеки 23 вересня оголосила його у розшук по Україні, а через місяць він значиться у розшуку міжнародному. Яким чином йому вдалося зникнути з поля зору правоохоронців, та хто до цього причетний, ми дуже скоро дізнаємося.

Але не покидає неприємне відчуття від погано зіграної ролі посереднього актора, який намагається у будь-який спосіб засвітитися, зробити кар’єру, зацікавивши глядача своїми загадковими зникненнями та викриттями. Але, як говорив Станіславський: «Не вірю».

P.S. До речі, у Мельниченка, як неодноразово згадувалось у ЗМІ, є вид на проживання у США. Тому найімовірніше, екс-охоронець Кучми звідти на батьківщину вже і не повернеться. Але чи стане він в Америці героєм боротьби за демократію в Україні - чи навпаки, невловимим Джо, який нікому окрім української прокуратури не потрібен? Дрібний авантюрист, Мельниченко намагається набити собі ціну не зважаючи на те що сам він вже давно продукт списаний, хіба що не утилізований. Чи утилізують - дізнаємось згодом...