Двоє "свободівців" визнали провину у "підпалі" угорського монументу

957
Двоє 'свободівців' визнали провину у 'підпалі' угорського монументу

Двоє із заарештованих вчора міліцією представників Закарпатської обласної організації ВО "Свобода" визнали свою причетність до "підпалу" монументу на честь 1000-ліття гонфоглалашу – здобуття угорцями нової батьківщини. Йдеться про заступника голови ЗОО ВО "Свобода" Руслана Поливка та голову Ужгородської міської організації ВО "Свобода" Томаша Лелекача.

Видео дня

Завтра, о 9.00, у райцентрі Волівець, де в райвідділі утримують затриманих Руслана Поливка та Томаша Лелекача, має відбутися засідання суду, на якому їм мають обрати запобіжний захід. Швидше всього, зроблене ними зізнання буде враховане як пом'якшуюча обставина і їх можуть випустити на підписку про невиїзд.

Дещо складніша справа з головою Закарпатської обласної організації ВО "Свобода" Олегом Куцином. Як інформують джерела, він не визнав своєї провини і його з невідомих причин перевезли до Сваляви, де він перебуває станом на цю хвилину. У відділі зів'язків з громадськістю УМВС України в Закарпатській області відмовилися надавати будь-яку інформацію з цього приводу, посилаючись на її відсутність.

Вчора зранку ВЗГ УМВС України в Закарпатській області повідомив, що цього ж дня. 19 лютого, біля 3 години ночі за підозрою у скоєнні підпалу монумента на честь переходу угорськими племенами через Карпати, що розташований на Верецькому перевалі біля села Верб'яж Воловецького району, на Закарпатті, затримано трьох місцевих жителів. Як повідомила згодом прес-служба ВО "Свобода", заарештовано було голову Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Куцина, його заступника Руслана Поливка та голову Ужгородської міської організації ВО "Свобода" Томаша Лелекача. Стверджувалося, що свободівців було затримано, коли вони автівкою поверталися з партійної наради зі Львова.