УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Анатолий Кравчук
Анатолий Кравчук
Офицер ВС Украины

Блог | Черговий перл Захарченка

александр захарченко

Коли слухаєш цих вождів ("ДНР/ЛНР"), то крім того, що це доволі смішно, це ще й виходить надзвичайно сумно. Сумно розуміти, що саме настільки обмежено розумово люди, вибрані Росією, аби вони керували бандформуваннями, метою яких є кожноденне знищення українців, як нації, яка віками бореться з переважаючим чисельно ворогом, з Росією за свою історічну ідентичність, за свою власну культуру, за свою мову, за свою свободу.

Як бачимо, людина не лише "не погано" розбирається в питаннях військового мистецтва, бо ж за його словами, він вже й Київ взяв і Лондон підкорив, але й прекрасно знається на історії того ж СРСР, з якого вони й по нині ніяк не можуть вийти і громадянами якого й досі себе вважають.

На виході маємо черговий перл від Захараста - Сталін своїм указом розстріляв Зою Космодем'янську.

Читайте: Война на Донбассе глазами доктора из Дебальцево

Але ж з іншого боку, може ми чого й не знаємо, бо ж як виявилось в 1991 році, після розвалу СРСР, вся його історія була суцільна брехня, видумана більшовиками аби побудуватии штучну державу з штучною ідеологією, яка саме через оцю штучність і розвалилась. То може й він і прав, може нам брехали, що Зою довго катували фашисти, а потім повісили, може, насправді її розстріляв Сталін і що саме страшне, можливо саме Сталін і був тим головним фашистом???

Читайте: Гончар о Донбассе: гениальное предвидение или старческий маразм?

От скільки питань ставить перед нами цей, без сумніву, величний філософ Захаращенко, своїм маленьким інтерв'ю, таким самим великим діячам російської культури, як той Прілєпін, яку всю цю дурню знімає навіть не розуміючи насправді її колосальних міжгалактичних масштабів.

Єдино, що дає надію, що ці недалекі люди просто фізично не зможуть довго втриматись на тих посадах, куди, як клоунів, як шутів, посадили їх росіяни, то все одно, скоро їх шлях ляже в пекло, яке ті ж самі їх господарі їм і організують, як це сталось з усіма їх "папєрєдніками", а нині героями "новоросії", гівами, шмівами, моторолами і іншим непотрібом. То ж поки що лишається просто сумно всміхатись від того бидламу, що Росія вчинила на українській землі, на українському Донбасі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...