Як прихильник Януковича і "Русского мира" знищує Черкаську пожежку

13,4 т.
Як прихильник Януковича і 'Русского мира' знищує Черкаську пожежку

Після невдалої спроби "тихої оптимізації" (тобто ліквідації) Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, яку хотіла провернути Державна служба України з надзвичайних ситуацій, задіяли план "Б" - знищити цей навчальний заклад "руками" прихильників Кернеса-Добкіна і концепції "Русского мира".

Видео дня

Нагадаємо, що в січні цього року розгорівся справжній скандал навколо небезпеки реалізації проекту Концептуальних засад реформування системи освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій, згідно з яким планувалася "оптимізація" Черкаської пожежки. До речі, навчальних закладів такого профілю в Україні усього три – в Харкові, Львові та Черкасах. І ось єдиний такий підрозділ в центрі України Голова ДСНС С. Бочковський вирішив ліквідувати, причому без обговорення та погодження з керівництвом області, обласною радою та понад двохтисячним колективом інституту.

Довідково

Черкаський інститут пожежної безпеки є сучасним, конкурентоспроможним вузом IV рівня акредитації і успішно забезпечує освіту європейського рівня у сфері цивільного захисту, маючи майже 2000 курсантів, студентів та слухачів заочної форми навчання. Сотні випускників цього навчального закладу брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. На території інституту розміщений сучасний спортивний комплекс, на базі якого відбуваються зимові чемпіонати з пожежно-прикладного спорту та інші змагання. А вигідне геополітичне розташування вишу в центрі України в умовах військової агресії на Сході дозволяє стати базою для підготовки висококваліфікованих спеціалістів аварійно-рятувальних підрозділів.

Зрозуміло, це викликало хвилю радикальних протестів, в результаті чого голова ДСНС, перебуваючи на лікарняному, вирішив діяти іншим чином – змінити керівництво вишу.

Таким чином, начальником Черкаської пожежки замість Олександра Тищенка (який відстоював збереження вишу) був призначений Андрій Титаренко, який до цього працював на посаді заступника керівника факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України в Харкові.

Представити нового очільника Черкаської пожежки приїхав сам ректор Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий. Примітно, що В. Садковий у публікаціях ЗМІ часто згадується добрим товаришем сумнозвісних ділків часів Януковича Г. Кернеса та М. Добкіна. До речі, разом із ними розбудовуючи концепцію "Русского мира", В. Садковий проводив у Харкові спільний парад курсантів НУЦЗ із представниками Воронезького інституту Державної протипожежної служби МНС Російської Федерації.

Отож, складається враження, що не спромігшись тихо ліквідувати Черкаський пожежний інститут, дехто націлився його "оптимізовувати" вже по-іншому. А що саме цього "декого" приваблює – майно вишу в центрі міста, спортивні комплекси, вигідне розташування у центрі України чи щось інше – буде видно з часом.