УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Податкова: офіс чоловіка депутатки обшукували на підставі постанови слідчого

Податкова: офіс чоловіка депутатки обшукували на підставі постанови слідчого

Обшук в офісі ТОВ "Фенікс Капітал", раду директорів якого очолює чоловік народного депутата Лесі Оробець - Олександр Омельчук, проводився на підставі постанови слідчого, санкціонованої прокуратурою столиці. Про це "Обозревателю" повідомили у пресс-службі податкової.

Видео дня

"ДПС у м. Києві повідомляє, що обшук в офісі за місцем розташування ТОВ "Фенікс Капітал" проводився на підставі постанови слідчого, санкціонованої прокуратурою міста Києва. Податкова служба наголошує, що жодного працівника фізичного захисту податкової міліції до обшуку не залучалося", - заявляють у пресс-службі.

Також у прес-службі додають, що заяви окремих політиків щодо використання працівниками податкової служби масок під час проведення слідчих дій не відповідають дійсності.

"В провадженні слідчого управління ДПС у м. Києві знаходиться кримінальна справа, порушена за фактом підробки статутних документів при створенні ТОВ "Фенікс Капітал" за ст. 358 ч. 1, ч. 4 КК України та відносно службових осіб ТОВ "Фенікс Капітал" за ознаками злочину, передбаченого ст. 212 ч. 3 КК України", - кажуть у пресс-службі.

Кримінальна справа ж була порушена на підставі резульатів документальної виїзної перевірки вказаного підприємства з питань дотримання вимог податкового законодавства, яка встановила, що операції з купівлі-продажу цінних паперів з компанією-нерезидентом (Республіка Кіпр), яка зареєстрована на "підставних осіб" та має ознаки "фіктивності"; фінансові маніпуляції з цінними паперами та несплата податків у розмірі понад 4 мільйони гривень.

"ДПС у Києві підкреслює, що усі слідчі дії стосовно ТОВ "Фенікс Капітал" пов’язані із адміністративно-господарською діяльністю підприємства і не мають жодного політичного підґрунтя", - кажуть в прес-службі.

Як раніше повідомлялося, в офісі чоловіка народного депутата Лесі Оробець проводився обшук. Як заявив в інтервью "Обозревателю" керівник прес-службі київської міліції, правоохоронні органи не мають ніякого до цього відношення.