УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Телеканал "XSPORT" заявляє про упередженість сайту "Наші гроші"

1,7 т.
Телеканал 'XSPORT' заявляє про упередженість сайту 'Наші гроші'

Прес-служба телеканалу "XSPORT" заявляє про упередженість сайту НАШІ ГРОШІ у висвітленні інформації щодо перемоги каналу у тендері Національного олімпійського комітету на виробництво циклу телепрограм. Інформація на цьому порталі надана із перекручуванням та зміщенням акцентів.

Зазначимо, що керівництво каналу "XSPORT" офіційно звернулось до редактора сайту НАШІ ГРОШІ, але станом на 20.09.2013 відповідь не отримало.

Нижче наводимо офіційне звернення прес-служби каналу "XSPORT".

"Шановний пане редакторе інтернет-сайту НАШІ ГРОШІ!

Ми уважно ознайомилися зі статтею "Бубка дав Колеснікову мільйон на телерекламу олімпійського комітету", розміщену 18.09.2013 року на Вашому сайті www.nashigroshi.org

Інформуємо Вас про те, що одне із головних завдань каналу "XSPORT" (ТОВ "ТОТВЕЛЬД") – популяризація спорту та здорового способу життя в Україні. Таким чином, на наш погляд, канал виконує важливу соціальну функцію. Інформуємо Вас також про те, що канал "XSPORT" – єдиний в Україні мультиспортивний канал, який знаходиться у відкритому доступі для українського глядача.

Перемога ТОВ "ТОТВЕЛЬД" у тендері на створення 20 телепрограм – це можливість презентувати українським глядачам якісний телепродукт про зірок олімпійського п’єдесталу, тим самим зробити свій внесок у популяризацію спортивного та олімпійського рухів в Україні.

Зауважимо, що трансляції цих телепрограм, які створені на замовлення НОКу, не є прибутковими для бюджету каналу "XSPORT". Також зазначимо, що канал "XSPORT" відкрито говорить про свій бюджет, який на сьогодні складає 70 млн. гривень. Цей бюджет є повністю дотаційним. Таким чином, вартість створення 20 телепрограм на замовлення НОКу на суму 870 тисяч гривень становить менше одного відсотка від загального бюджету телеканалу "XSPORT", якщо врахувати витрати на виготовлення телепрограм.

У відповідь звертаємось до керівництва сайту www.nashigroshi.org опублікувати інформацію про свій бюджет та джерела фінансування.

З повагою, прес-служба телеканалу "ХSPORT"