Что ждет завербованных российскими спецслужбами наемников в Украине

Что ждет завербованных российскими спецслужбами наемников в Украине

Шановні друзі, до нас надходить багато звернень від вас про необхідність доведення справ до справедливого вироку. Іншими словами, послідовність має бути такою: затримання, слідство, суд, вирок.

Так от, у Одесі засуджено групу завербованих російськими спецслужбами найманців. Приморський районний суд цього міста виніс обвинувальні вироки стосовно двох найманців, завербованих російськими спецслужбами для організації диверсій в Україні.

Нагадаю, що українська контррозвідка затримала у травні ц.р. групу з 9 українських громадян, якою за завданням російських кураторів керував 45-річний "Д", майор ВДВ у відставці, ветеран морського спецназу та інструктор з парашутної підготовки.

Видео дня

Найманців співробітники СБУ затримали на вокзалі в Одесі, коли вони планували виїзд до Росії для підготовки в одному з таборів бойовиків. Навчені диверсанти мали повернутися в Україну для вчинення терактів проти мирного населення та українських військових. Після проходження навчання кожному члену групи було обіцяно щомісячну винагороду – 100 доларів США та окремі "преміальні" за вчинення злочинів в зоні АТО та мирних українських містах.

Отже, громадяни України Алімов Руслан Русланович, 1993 р.н., та Козаченко Віктор Анатолійович, 1980 р.н., засуджені до 3 та 4 років позбавлення волі за ст.263 та 109 Кримінального кодексу України.

Досудове слідство у кримінальному провадженні стосовно ватажка "Д" та інших членів групи триває.

Важливо, що здобуті українською контррозвідкою матеріали та докази, отримані слідством, дозволили довести справу до завершення – покарання злочинців. Служба безпеки діє виключно у правовому полі. Ми документуємо усі злочини, які чиняться на територіях, тимчасово контрольованих бойовиками, і в містах, уже звільнених від них.