newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

"Планируется обстрел города": волонтеры рассказали о фронтовых слухах

6,1 т.
бойцы АТО

В зоне АТО уже несколько дней распространяется информация о том, что террористы намерены пойти в наступление сразу по нескольким направлениям.

Об этом пишет в Facebook волонтер проекта "Повернись живим" Дарья Бурая.

"Уже несколько дней фронтом распространяется информация о планах россиян идти в наступление и "отжимать" (территории. – Ред.) сразу по нескольким направлениям. Местные "ватники" в возбужденном состоянии ожидают освобождения боевиками. Наши военные понимают, что это могут быть только слухи, но и также понимают, что необходимо усилить защиту позиций и быть готовым", - пишет Бурая.

Она отмечает, что на фронте тот, кто владеет информацией, манипулирует войной.

Читайте: "Армия в тылу": волонтеры показали, как украинцы поднимают боевой дух сил АТО

Далее публикуем текст волонтера без изменений.

"На 20:00 планується обстріл міста.

Росіяни (в серйозних операціях задіяні саме кадрові офіцери РФ, а не місцеві "ополченці") чітко все спланували – куди бити, чим, в якій годині. А головне – вони знають, куди наступати своїми танками, які підтягнули до лінії розмежування. Росіяни впевнені, що все пройде чітко і за планом.

Вони слухають наші рації. Саме тому знають чи готові ми дати відсіч. Знають, яка в нас техніка на підхопленні. Можливо навіть знають про кількість особового складу. У них є чітка задача – відбивати території. Їм байдуже на житлові квартали міста, на людей, навіть на тих, які сплять і марять життям в Новоросії, і тим більше, їм байдуже на українську армію.

Вже кілька днів фронтом поширюється інформація про плани росіян йти в наступ і "віджимати" одразу по кільком напрямкам. Місцеві "ватники" у збудженому стані очікують звільнення бойовиками. Наші військові розуміють, що це можуть бути лише чутки, але й так само розуміють, що необхідно посилити захист позицій і бути готовим.

На фронті хто володіє інформацією, той маніпулює війною. Дії і плани ворога можна перекреслити, перенести, відмінити, унеможливити. Все залежить від того, чи буде у наших військових інформація про подальші дії тієї сторони. Завдяки вашій допомозі, наші хлопці зможуть отримувати інформацію противника. Для цього необхідно придбати комплекс прослуховування радіочастот.

Комплекс складатиметься з ноутбука, в якому буде встановлене спеціальне програмне забезпечення, сканеру частот та двох антен. Головною перевагою є висока чутливість і вибірковість. Система достатньо гнучка і може налаштовуватись під різні потреби військових. Існує багато модулів, в тому числі дешифрувальні, які стануть у нагоді для прослуховування рацій зі скрамблером і деяких цифрових рацій.

Один комплекс коштує 28 000 гривен. Для того, щоб забезпечити максимально небезпечні ділянки фронту, таких комплексів потрібно п’ять.

Війна завжди не стоятиме на одному місці. І бажано, щоб на період її активізації, ми були готові по всім фронтам. Попереджений, значить, озброєний. А озброїти нашу армію інформацією у ваших силах. Кілька днів тому я бачила реакцію і дії військових на ймовірний наступ противника. Вони ні на мить не хочуть сумніватися у своїх силах і можливостях, але дуже хочеться, щоб вони напевне знали як діятиме ворог".

Проект "Повернись живим"

Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

Всі реквізити і контакти тут.