newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Власенко проситиме політичного притулку у Франції?

Власенко проситиме політичного притулку у Франції?

Народний депутат, захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко розглядає можливість звернення до уряду Франції з проханням про надання йому політичного притулку у цій країні. Як стало відомо "Обозревателю", такі плани Власенко озвучив наближеним до себе людям після того, як стало відомо, що його можуть позбавити повноважень народного депутата України.

Власенко у приватних розмовах заявляє, що його долею переймаються на найвищому рівні. Запевняє, що авторів сценарію з його позбавлення "депутатської ксиви" слід шукати в Адміністрації Президента та Генеральній прокуратурі. Захисник у справі Юлії Тимошенко, який з власної волі позбавляється адвокатського посвідчення, скаржиться: забираючи у нього депутатські повноваження, влада ігнорує волевиявлення сотень тисяч людей, які проголосували за нього та за "Батьківщину". І робиться це для того, щоб позбавити Тимошенко права на захист.

Видео дня

Власенко також переконаний, що у суботу вранці, приблизно о п’ятій годині, його заарештують. Приводами, за його словами, стануть три кримінальні справи: невиконання рішень суду про виплату аліментів, розбій та викрадення власного автомобіля. Про наявність цих справ наприкінці минулого року говорив заступник Генпрокурора Р. Кузьмін. Власенко боїться, що за ці "начебто злочини" його хочуть позбавити волі на сім років, тому він і вирішив просити політичного притулку в Франції.

На справі підзахисної Юлії Тимошенко, переконаний Власенко, його відсутність в Україні ніяк не відіб’ється. Навпаки, він намагається переконати всіх, що для захисту екс-прем’єра набагато більше користі буде, якщо він перебуватиме на півдні Франції, ніж у Лук’янівському СІЗО.

Адвокат Тимошенко і відповідач у справі розподілу майна за позовом своєї екс-дружини Наталії Окунської радіє з того, що вже домовився з французькими дипломатами, що деякий час до від’їзду до Ніцци зможе жити у будівлі посольства Франції у Києві.

Як раніше повідомлялося, в грудні минулого року Сергія Власенка не випустили за кордон через рішення суду за позовом його колишньої дружини Наталії Окунської. За її словами, Власенко винен їй велику суму грошей і половину будинку.