В Макіївці працівники "Укртелекому" розкрадали кабель

822
В Макіївці працівники 'Укртелекому' розкрадали кабель

Макіївські правоохоронці затримали працівників місцевої філії компанії "Укртелеком", які вирізували телефонний кабель.

Видео дня

Як розповів начальник МВМ Гірницького РВ Макіївського МУ Юрій Дорошенко, за фактами крадіжок кабельно-провідникової продукції в мікрорайоні "Зелений" відкрито кримінальне провадження за ст. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України. У рамках досудового слідства співробітники міліції затримали правопорушника, який у скоєному зізнався. Проте його свідчення щодо кількості викраденого кабелю у два рази розходилися з метражем вказаним в актах "Укртелекому".

Це наштовхнуло співробітників міліції на думку, що хтось під виглядом вже вчиненої крадіжки збільшує метраж викраденого. В ході подальшої перевірки була встановлена жінка, яка повідомила, що вона кілька разів купувала обпалений кабель у співробітників "Укртелекому", які привозили його на службовому автомобілі.

При відпрацюванні отриманої інформації міліціонери встановили і затримали двох чоловіків, які, будучи співробітниками аварійно-ремонтної бригади, виїжджали на місце крадіжки, де в надії, що їх дії залишаться безкарними, збільшували метраж викраденого. Їх дії не викликали підозри у випадкових перехожих, і особистому бюджету кожного це приносило додатковий прибуток.

Нині вирішується питання про притягнення затриманих до відповідальності. Перевіряються вони і на причетність до здійснення низки аналогічних злочинів зі схожим почерком.