Ударівцю, що викрив голову района, вже передають "привіти"

Ударівцю, що викрив голову района, вже передають 'привіти'

"Ударівцю" після публікування аудіозапису розмови з головою Волочиської райдержадміністрації Ігорем Добжанським, в якій той тиснув на політичних конкурентів, місцевий регіонал передав привіт від "шефа". Про це "Обозревателю" розповів сам учасник цієї розмови, керівник Волочиської організації "Удару" Володимир Клімов.

Видео дня

"Після оприлюднення аудіозапису, мене покликав на зустріч керівник місцевого осередку ПР", - каже Володимир. - "І він мені сказав, що дарма ми це зробили та передав привіт від шефа", - каже Володимир.

Голова ж району після оприлюднення запису представників місцевого "Удару" до себе більше не викликав.

"Думаю, що вони зараз притихли та думають, що їм робити далі", - говорить він.

У Клімова з дружиною Оксаною двоє синів – 13 та 16 років, які навчаються у школі. Після цього випадку дружина, зі слів Володимира, почала переживати за дітей.

"В нас недалеко від будинку школа, але діти ходять ще на гуртки. Тому ми постійно зараз їх контролюємо. Але сподіваюся, що все обійдеться", - каже Володимир.

Крім того, подружжя також почало переживати за свій невеликий бізнес: у Володимира та Оксани у Волочиську є декілька продовольчих магазинів. Але поки все ніяких погроз у сторону подружжя ще не було.

Клімов також дуже обурений антисемітськими висловлюваннями Добжанського.

"В мене двоюрідні сестри вийшли заміж за євреїв та поїхали до Ізраїлю. Що євреї не люди, чи що? Як можна таке казати? Чи він думає, що таким чином зможе повернути до себе обличчям людей?", - питає Володимир.

Нагадаємо, на сайті партії "Удар" з'явився аудідозапис розмови між головою Волочиської райдержадміністрації Ігорем Добжанським та подружжям Клімових - місцевих бізнесменів, представників партії "Удар", у якій голова району дозволяє собі антисемитські висловлювання та стверджує, що і після виборів він залишиться на своєму місці.