Рінат Ахметов:" Рахунок міг бути набагато більшим"

1,4 т.
Рінат Ахметов:' Рахунок міг бути набагато більшим'

Після перемоги "гірників" над київським "Динамо" у чвертьфіналі Кубка України до журналістів вийшов президент ФК "Шахтар" Рінат Ахметов у супроводі народного депутата Юхима Звягільського.

Рінат Ахметов: Доброго дня! Ось йдемо з Юхимом Леонідовичем привітати команду з перемогою.

- Юхим Леонідович, ви згодні, що сьогодні був нервовий футбол?

Юхим Звягільський: Так, матч був дуже напружений, ми віддали багато сил. Команда грала чудово. "Динамівці" грубувато діяли, треба говорити правду. Але ми гідно перемогли. І це гордість усієї України, а Донбасу і шахтарів - особливо!

- Ринат Леонідович, сьогодні було справедливе суддівство?

Рінат Ахметов: Ви ж розумієте, що з мого боку це буде не професійна оцінка, а емоційна. Тому потрібно звернутися до професіоналів для того, щоб вони дали об'єктивну оцінку. Я сюди спустився, щоб привітати всіх шанувальників команди "Шахтар" з дуже гарною грою і з дуже важливою перемогою. Протягом всієї гри ми демонстрували яскравий, атакуючий, видовищний футбол. І мені здається, рахунок міг бути набагато більшим. Тому ми заслужили цю перемогу. Це була хороша гра!

Юхим Звягільський: Рінат Леонідович завжди говорить, що хоче більшого. Слава Богу, що 2:0!

- Ви від початку до кінця дивилися матч?

Рінат Ахметов: На цій стадії і в цьому турнірі я був до кінця. У моїх правилах залишати заздалегідь матчі Кубка УЄФА. А сьогодні додивився до кінця, і це дуже добре, тому що я не пропустив важливий гол Фернандіньо. Ми заслужили цей гол, весь другий і перший тайм створювали моменти і, зрештою, забили другий м'яч. Ще раз вітаю всіх шанувальників українського футболу з гарною грою, а шанувальників донецького "Шахтаря" - з важливою перемогою!