На столичному ринку матір з донькою торгували наркотиками

1,1 т.
На столичному ринку матір з донькою торгували наркотиками

Працівниками відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Святошинського районного управління міліції затримано матір і доньку під час спроби продати наркотики на території столиці. Про це Магнолії-ТВ повідомили у прес-службі ГУ МВС України в місті Києві.

Видео дня

Як пояснила старша з жінок, ацетильований опій вона виготовила власноруч, начебто для власного лікування. А залишки вона вирішила продати, щоб допомогти фінансово своїй великій родині. Правоохоронці не дуже повірили цій розповіді.

До столиці жінка привезла близько півтора літра наркотику, ще 200 мл було у її доньки. Місцем збуту свого товару вони обрали один з ринків Святошинського району Києва. За літр наркотичної сировини намагалися виручити 70 тис. грн.

Слідчим відділом Святошинського районного управління столичної міліції відносно затриманих порушено кримінальну справу за незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту - в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.