newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

В РГК пройшов обшук на замовлення "Нафтогазу"

3,0 т.
В РГК пройшов обшук на замовлення 'Нафтогазу'

Нафтогаз України вдався до відкритого тиску на бізнес з використанням правоохоронних органів. Ці дії направлені на саботаж запуск добового балансування ринку газу, яке покладе край незаконним схемам Нафтогазу України.

Видео дня

З незрозумілих причин в рамках розслідування корупції в групі Нафтогаз правоохоронці увірвались до офісу Регіональної Газової Компанії. Кримінальна справа проти посадових осіб групи Нафтогаз пов’язана з закупкою програмного забезпечення для запровадження добового балансування. РГК використовує програмне забезпечення власної розробки. І не має жодного відношення до компанії IP Systemsта можливої корупції в групі Нафтогаз, повязаної з закуками програмного продукту цієї компанії.

Обшуки можна вважати проявами тиску Нафтогазу України на Регіональну газову компанію з метою саботування добового балансування ринку газу. Правоохоронці руйнують та вилучають сервери компанії, на яких містяться програмні продукти для добового балансування газорозподільних мереж та багатьох інших продуктів для клієнтів газорозподільних підприємств. Внаслідок дій правоохоронців буде заблокована робота програмного забезпечення, яке створене фахівцями компанії і було представленеСекретаріату Енергетичного співтовариства, Світовому банку та НКРЕКП.

Ми звертаємось до Єврокомісії, Європейського енергетичного співтовариства, Світового банку, посольств США та Великобританії з проханням втрутитись в ситуацію і вплинути на посадових осіб Нафтогаз України та припинити застосування бандитських методів івикористання силових структур у боротьбі проти реформування ринку газу.

Оператори ГРМ групи компаній РГК повністю готові до початку балансування ринку газу в добовому режимі. Фахівці 15 газорозподільних підприємств пройшли спільні навчання з представниками оператора ГТС. Але в червні цього року ці заходи були згорнуті з ініціативи Укртрансгазу, а інформаційна платформа так і не почала працювати навіть в тестовому режимі.

Група компаній РГК першою в Україні розпочала добове балансування газорозподільних систем ще наприкінці травня. Воно здійснюється за допомогою нової інформаційної платформи, яку розробили фахівці РГК. Вона забезпечує збір і аналіз оперативних даних про розподіл газу серед 8 млн. побутових і 98,8 тис. комерційних споживачів, які перебувають на обслуговуванні фахівців групи. Старт добового балансування в Україні заплановано на 1 серпня поточного року.

Єврокомісія, Світовий банк та Енергетичне співтовариство нещодавно вже висловлювалистурбованість у напрямку реформування газового сектору. Зокрема, анбандлінгу, який відкладається впродовж трьох останніх років.

Довідка: Регіональна Газова Компанія - сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

В РГК пройшов обшук на замовлення "Нафтогазу"
В РГК пройшов обшук на замовлення "Нафтогазу"