Колишньому десантнику за напад на військову частину присудили довічне ув’язнення

681
Колишньому десантнику за напад на військову частину присудили довічне ув’язнення

У Харкові колишнього десантника, обвинуваченого у скоєнні розбійного нападу на військову частину з метою викрадення зброї, умисному вбивстві вартового засудили до довічного ув'язнення. Про це "Обозревателю" повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Видео дня

Суд Дзержинського району міста Харкова 15 жовтня виніс вирок у кримінальній справі стосовно 42-річного колишнього десантника. Він обвинувачувався у скоєнні розбійного нападу на військову частину з метою викрадення зброї, умисному вбивстві особи при виконанні службових обов’язків, з корисливих мотивів та за попередньою змовою, замах на вбивство ще двох військовослужбовців, незаконному поводженні зі зброєю, зазначили у прес-службі прокуратури.

Суд повністю погодився з позицією державного обвинувача щодо кваліфікації злочинів, їх мотивів, терміну покарання, заявлених цивільних позовів у кримінальній справі. Тепер засуджений має сплатити потерпілим загалом 1,2 млн. грн. Крім того, 231 тис. грн. – у якості компенсації за судові витрати. Засудженого позбавлено також військового звання – лейтенант запасу.

Прокурор міста Євген Попович наполягав у судових дебатах на довічному позбавленні волі підсудному за розбійний напад на військову частину.

"Разом з братом, якого застрелив вартовий, підсудний цілий рік готував зухвалий злочин для подальшого злочинного використання автоматів. Тільки завдяки професійним діям військовослужбовців, один з яких віддав своє життя, нападникам не вдалося заволодіти зброєю", - коментує прокурор міста Харкова Євген Попович.

Вирок суду не набрав законної сили, оскільки не сплинув строк на його оскарження.